E- recepta E-zwolnienie

Dzięki możliwości e-konsultacji lekarskich pacjenci mogą załatwiać podstawowe sprawy związane z wizytą u lekarza bez wychodzenia z domu!

Prowadzisz zabiegany tryb życia i nie masz czasu na dojazd, a następnie czekanie w kolejce do lekarza?

Potrzebujesz zwolnienia lekarskiego w trybie natychmiastowym? Pragniesz przedłużyć receptę prędko i wygodnie? Jeżeli na którekolwiek z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą! Od teraz możesz skorzystać z e-wizyty z wybranym specjalistą i uzyskać e-zwolnienie lekarskie lub e-receptę, ciesząc się komfortem i oszczędnością czasu!

Jeśli pilnie potrzebujesz konsultacji lekarskiej bądź Twój stan zdrowia utrudnia lub uniemożliwia Ci opuszczenie domu, możesz odbyć e-wizytę u wybranego specjalisty, korzystając z naszych usług! Jesteśmy do Twojej dyspozycji zawsze, gdy tylko tego potrzebujesz – nawet przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Jesteśmy tu po to, by Ci pomóc!

Nasz sztab specjalistów zapewni Ci profesjonalną obsługę opartą o wiele lat doświadczenia medycznego. Możliwość skorzystania z e-wizyty pozwala otrzymać diagnozę medyczną i e-zwolnienie lekarskie każdemu pacjentowi w potrzebie. Nasze usługi są w pełni legalne, a dzięki zdalnej formie kontaktu możesz zaoszczędzić swój cenny czas. Nie musisz udawać się do gabinetu lekarskiego ani czekać na odległy termin wizyty. Dzięki e-wizycie lekarskiej możesz umówić się i odbyć spotkanie ze specjalistą online jeszcze tego samego dnia!

Połączenie się z lekarzem na e-konsultacje umożliwia kontakt ze specjalistami z całej Polski. Dzięki powszechnej dostępności przez 24 godziny możesz odbyć e-wizytę w nieodległym terminie, a sama procedura mieści się nawet w 30 minutach! Podczas e-konsultacji specjalista przeprowadzi z Tobą rzetelny wywiad medyczny dotyczący stanu Twojego zdrowia. Umożliwi to dokonanie dokładnej diagnozy, aby wszcząć odpowiednie leczenie.

Twój stan zdrowia wymaga dłuższego odpoczynku i kuracji, przez co potrzebujesz zwolnienia lekarskiego do pracy? Żaden problem! Podczas e-wizyty lekarskiej z którymś z naszych specjalistów możesz poprosić o wystawienie zaświadczenia umożliwiającego tymczasowe przerwanie wykonywania obowiązków zawodowych. Nasz lekarz na podstawie oceny Twojego stanu zdrowia wystawi e-zwolnienie lekarskie na odpowiednio długi czas. Dzięki zaś elektronicznej formie zwolnienia lekarskiego trafi ono bezpośrednio do systemu, gdzie dostęp do niego otrzyma pracodawca oraz Zakład Ubezpieczeń Społecznych. W ten sposób nie musisz dostarczać zwolnienie lekarskiego do miejsca pracy, a od teraz Twoim jedynym obowiązkiem będzie odpoczynek w kierunku wyzdrowienia!

Nasi doświadczeni specjaliści są do Twojej dyspozycji przez całą dobę, aby nieść pomoc nawet w nagłych wypadkach. Skorzystaj z wygodnej możliwości e-konsultacji, dzięki której możesz otrzymać diagnozę, e-receptę na leki oraz e-zwolnienie lekarskie! Zrobimy wszystko w trosce o Twój komfort!