Opinie

Konsultacja za 99zł

Rated 5 out of 5
4 sierpnia 2022

Konsultacja mailowa za 99zł to skandal, zgłoszę to do odpowiednich organów

DOROTA

Serwis pobiera pieniądze, po czym kontakt się urywa. Brak reakcji na maile.

Rated 5 out of 5
3 sierpnia 2022

Serwis pobiera pieniądze, po czym kontakt się urywa. Usługa nie została zrealizowana w deklarowanym czasie. Będę ubiegał się po zwrot środków.

Piotr

Serwis pobiera pieniądze, po czym kontakt sie irywa

Rated 5 out of 5
3 sierpnia 2022

Jestem na krawędzi zgłoszenia strony do odpowiednich organów.

Basia

Zostalem oszukany

Rated 5 out of 5
3 sierpnia 2022

Po wplacie zero odezwu. Nota 5 tylko ze wzgledu, ze serwis blokuje nizsze.
To maly przedsmak. Jezeli otrzymam kod to zaprzestane jednego ze swoich planów.

Daniel

Chujowy scammer

Rated 5 out of 5
3 sierpnia 2022

Nie zamawiac nic.

Daniel

Dodaj swoją opinię

1Jak przebiega konsultacja z e-receptą?
Konsultacje z naszym portalem są wyjątkowo proste- na początek należy skorzystać z formularza dostępnego na stronie, aby szczegółowo opisać problem, z jakim się borykamy- jest to konieczne do uzyskania recepty online. Musimy jak najbardziej precyzyjnie opisać dolegliwość, z którą się zmagamy, a także wymienić leki, które aktualnie przyjmujemy, lub które przyjmowaliśmy w niedalekiej przeszłości. Dodatkowo, koniecznie musimy zawrzeć informację o tym, czy nasze dolegliwości mają charakter tymczasowy, czy może wynikają z jakiejkolwiek choroby przewlekłej. Dopiero wówczas, lekarz wystawi nam stosowną e-receptę.
2Jak wygląda konsultacja z e-zwolnieniem?
Aby skorzystać z portalu e-zwolnienie, należy na naszej stronie internetowej przejść do formularza, w którym możemy złożyć zamówienie na usługę konsultacji lekarskiej. Wynikiem konsultacji najczęściej jest oczywiście wystawienie elektronicznego zwolnienia lekarskiego (e-zwolnienie). Może być ono konsekwencją zarówno chorób sezonowych, przewlekłych, jak i urazów, a także dolegliwości o podłożu psychicznym. Niezależnie od tego, z jakim problemem aktualnie się borykasz i z jakiego powodu chcesz uzyskać L4 online- w naszym portalu możesz je uzyskać w zaledwie kilka minut!
3Kto może skorzystać z e-lekarz24.pl?
Z naszego dedykowanego portalu medycznego może skorzystać niemal każdy- i to o każdej porze dnia i roku, bowiem od lat działamy na rynku usług medycznych całodobowo, przez 365 dni w roku. Jeżeli zatem z jakiegoś powodu potrzebujesz elektronicznej konsultacji lekarskiej, możesz skorzystać z pomocy naszych lekarzy, którzy oferują indywidualne wsparcie w najróżniejszych sytuacjach. Konsultacje z naszymi specjalistami sprawdzają się nie tylko w „standardowych” sytuacjach, ale też w przypadkach nagłych- na przykład w kontekście konieczności wystawienie e-recepty, lub też e-zwolnienia.