Opinie

Recepta na antybiotyk

Rated 4 out of 5
2 września 2022

Dostałem receptę na antybiotyk w kilka minut, sprawnie szybko.
Polecam

Grzegorz

Polecam

Rated 5 out of 5
2 września 2022

Wczoraj miałam konsultację z prośbą o e-receptę. Lekarz polecił mi inny niż ten o który prosiłam, bezpieczniejszy i nieuzależniający lek, twierdząc że jeśli nigdy takich nie brałam to ten będzie wskazany. Jestem zadowolona z podejścia, nie zostałam oszukana, nie ukradziono mi pieniędzy jak niektóre fałszywe opinie wskazują. Mam e-receptę na IKP, właśnie idę ją wykupic. Lek. Jakub. Mogę polecić

Emilia

Zwolnienie na dziecko

Rated 5 out of 5
29 sierpnia 2022

Dostałam zwolnienie na dziecko w kilkanaście minut – polecam

Anna

Kod sms

Rated 4 out of 5
22 marca 2022

Zamówiłam receptę online, po około 20 minutach dostałam kod.
Dla mnie okey.

Gośka

Recepta w 5 minut

Rated 5 out of 5
14 marca 2022

Dostałam receptę w 5 minut.
Mega sprawa !

Aga

Dodaj swoją opinię

1Jak przebiega konsultacja z e-receptą?
Konsultacje z naszym portalem są wyjątkowo proste- na początek należy skorzystać z formularza dostępnego na stronie, aby szczegółowo opisać problem, z jakim się borykamy- jest to konieczne do uzyskania recepty online. Musimy jak najbardziej precyzyjnie opisać dolegliwość, z którą się zmagamy, a także wymienić leki, które aktualnie przyjmujemy, lub które przyjmowaliśmy w niedalekiej przeszłości. Dodatkowo, koniecznie musimy zawrzeć informację o tym, czy nasze dolegliwości mają charakter tymczasowy, czy może wynikają z jakiejkolwiek choroby przewlekłej. Dopiero wówczas, lekarz wystawi nam stosowną e-receptę.
2Jak wygląda konsultacja z e-zwolnieniem?
Aby skorzystać z portalu e-zwolnienie, należy na naszej stronie internetowej przejść do formularza, w którym możemy złożyć zamówienie na usługę konsultacji lekarskiej. Wynikiem konsultacji najczęściej jest oczywiście wystawienie elektronicznego zwolnienia lekarskiego (e-zwolnienie). Może być ono konsekwencją zarówno chorób sezonowych, przewlekłych, jak i urazów, a także dolegliwości o podłożu psychicznym. Niezależnie od tego, z jakim problemem aktualnie się borykasz i z jakiego powodu chcesz uzyskać L4 online- w naszym portalu możesz je uzyskać w zaledwie kilka minut!
3Kto może skorzystać z e-lekarz24.pl?
Z naszego dedykowanego portalu medycznego może skorzystać niemal każdy- i to o każdej porze dnia i roku, bowiem od lat działamy na rynku usług medycznych całodobowo, przez 365 dni w roku. Jeżeli zatem z jakiegoś powodu potrzebujesz elektronicznej konsultacji lekarskiej, możesz skorzystać z pomocy naszych lekarzy, którzy oferują indywidualne wsparcie w najróżniejszych sytuacjach. Konsultacje z naszymi specjalistami sprawdzają się nie tylko w „standardowych” sytuacjach, ale też w przypadkach nagłych- na przykład w kontekście konieczności wystawienie e-recepty, lub też e-zwolnienia.