E-Recepta Online 24h

65.00 

REALIZACJA W 15 MINUT 24H/7 DNI

Bezpiecznie bez rejestracji
-25% na kolejną e-konsultację medyczną

Możesz zacząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Placówka Medyczna – z Nami Pewnie i Bezpiecznie.

 

FORMULARZ MEDYCZNY

Dane pacjenta do e-Recepty

Kategoria:
Opis

Recepta 24h

E-recepta online to usługa, dzięki której zachowasz ciągłość zażywania leków niezależnie od tego, kiedy skończy ci się ostatnie opakowanie. Jeśli chorujesz przewlekle, wówczas nie możesz pozwolić sobie na przerwę w terapii. W życiu przytrafiają się jednak różne sytuacje i wielu osobom zdarza się zapomnieć o umówieniu się na wizytę u swojego lekarza i przedłużeniu recepty.

W takich przypadkach nie musisz czekać na termin wizyty. Skontaktuj się z nami, a wystawimy ci e-receptę online. Działa na takich samych zasadach, jak recepty wystawiane przez lekarzy stacjonarnych. Bez problemu zrealizujesz ją w każdej aptece. Nie musisz jej nawet drukować – wystarczy że podasz swoje podstawowe dane oraz zamieszczony na recepcie kod.

Kiedy możesz potrzebować e-recepty online?

Współpracujemy z szeregiem specjalistów z różnych dziedzin medycyny. Dzięki temu możesz zwrócić się do nas w każdej, nawet najbardziej problematycznej sytuacji. Jesteśmy w stanie zareagować szybko i zapewnić ci pełną dyskrecję.

Najczęstszą sytuacją, w której możesz potrzebować e-recepty online zamówionej przez nasz serwis, jest zażywanie leków w chorobach przewlekłych. Zachowanie ciągłości leczenia w takiej sytuacji może być niebezpieczne dla zdrowia. Jeśli wiesz, jakie leki i w jakich ilościach powinieneś zażywać, wystarczy, że przekażesz tę informację w formularzu naszemu lekarzowi.

E-recepta online pomoże ci także w trudnych sytuacjach, gdy potrzebujesz tabletki „dzień po”. Jak wiadomo, lekarze często odmawiają wydania recepty na ten lek i możesz stracić nawet kilka dni na poszukiwanie odpowiedniego specjalisty. Jeśli zdarzył ci się niezabezpieczony stosunek płciowy, nie czekaj, tylko jak najszybciej zwróć się do nas. Współpracujący z nami ginekolog szybko przepisze ci tabletkę, która działa nawet przez 5 dni po stosunku.

Jeśli zażywasz tabletki antykoncepcyjne, to wiesz, że nawet jednodniowa przerwa może mieć negatywny wpływ na skuteczność ich działania. Zadbaj o swoje bezpieczeństwo i ciesz się odpowiedzialnym współżyciem! Skontaktuj się z naszymi specjalistami, a już w ciągu 5 minut otrzymasz receptę, którą zrealizujesz w swojej aptece.

Jak działa e-recepta online?

Chcesz kontynuować zażywanie leku, a może potrzebujesz szybkiej pomocy? U nas możesz z niej skorzystać przez 24 godziny na dobę, także w weekendy. Wystarczy, że wypełnisz dostępny na stronie formularz i podasz niezbędne informacje. Zazwyczaj wystarczy to lekarzowi do wystawienia e-recepty online. W standardowych przypadkach czas realizacji wynosi od pięciu do kilkunastu minut. Po tym czasie otrzymasz SMS z kodem, który należy podać podczas zakupu leku w aptece.

W niektórych sytuacjach lekarz może poprosić o przesłanie dodatkowej dokumentacji medycznej. Taką decyzję podejmuje przede wszystkim w trosce o twoje zdrowie, aby móc prawidłowo dobrać rodzaj i dawkę leku.

Kto zajmuje się u nas wystawianiem e-recept online?

Jeśli do tej pory nie zdarzyło ci się korzystać z tego typu usług, możesz zastanawiać się, kto odpowiada za wystawianie e-recept online. Możesz zachować spokój – działamy w pełni legalnie, prowadzimy praktykę lekarską od wielu lat, a nasze kompetencje mogą potwierdzić tysiące pacjentów.

Dane potrzebne do wystawienia e-recepty online

Podczas wypełniania formularza zostaniesz poproszony o podanie swoich danych – numeru PESEL, imienia i nazwiska, miejsca zamieszkania, numeru telefonu i adresu e-mail. To jednak nie wszystko. Aby lekarz miał pełną informację na temat twojego stanu zdrowia, konieczne jest także podanie informacji na temat przebytych (aktualnie lub wcześniej) chorób i operacji, a także przeciwwskazań do zażywania leków.

Dzięki temu możemy zapewnić pełne bezpieczeństwo naszych usług. Informacje, które podajesz w formularzu, odpowiadają tym, które lekarz pozyskuje w trakcie wywiadu przeprowadzanego podczas wizyty stacjonarnej.

 

Nawet jeśli teraz nie potrzebujesz e-recepty online, w twoim życiu mogą zdarzyć się sytuacje, gdy takie wsparcie medyczne będzie dla ciebie bardzo ważne. Pamiętaj wówczas, że nie musisz szukać – u nas otrzymasz e-receptę o dowolnej porze dnia i nocy, już w ciągu 5 minut!