Ketonal recepta

65.00 

REALIZACJA W 15 MINUT 24H/7 DNI

Bezpiecznie bez rejestracji
-25% na kolejną e-konsultację medyczną

 

FORMULARZ MEDYCZNY

Dane pacjenta do e-Recepty

Kategoria:
Opis

Ketonal recepta – skuteczny sposób na silny ból

Jeśli potrzebujesz recepty na Ketonal, koniecznie odwiedź naszą stronę internetową. Gwarantujemy szybką realizację. Swoją receptę uzyskasz już w kilka minut!

Ketonal recepta to hasło, które jest bardzo często wyszukiwane. Lek ten jest popularny i stosowany przez wiele osób. Wielu z nich zastanawia się czy może uzyskać go bez potrzeby posiadania odpowiedniej i ważnej recepty. Okazuje się, że słabsze wersje preparatu można kupić bez recepty, jednak silniejszą wersję Fortę kupimy jedynie po okazaniu odpowiedniego dokumentu. Dzięki zastosowaniu Ketonalu można szybko i skutecznie rozprawić się z bólem, nawet tym bardzo silnym. W dzisiejszym artykule odpowiadamy kiedy zalecane jest stosowanie leku, przedstawiamy sposoby na uzyskanie recepty umożlwiającego jego zakup, a także poruszamy kwestię środków ubocznych mogących wystąpić w trakcie przyjmowania leku.

Kiedy wskazana jest Ketonal recepta?

Ketonal recepta umożliwia zakup wspomnianego leku w aptece. Słabsze wersje leku można kupić w każdej aptece, natomiast silniejsza wersja Forte jest sprzedawana tylko i wyłącznie na receptę. Charakteryzuje się silnym działaniem przeciwbólowym oraz przeciwzapalnym. Substancją czynną zawartą w leku jest ketoprofen. Jest zalecany u osób zmagających się z umiarkowanym i mocno nasilonym bólem. Doskonale sprawdzi się w przypadku bólu głowy, bólu zęba, a także grypowych bólach mięśni oraz bólach wynikających z doznanego urazu. Ketonal sprawdzi się również u Pań, które zmagają się z bolesnymi miesiączkami. Zaleca się stosowanie maksymalnie 3 tabletek na dobę. Lek ten powinien być przyjmowany krótkotrwale, w okresach nasilonego bólu. Optymalnym czasem kuracji jest 5 dni. Ketonal może być stosowany przez dorosłych, ale także dzieci i młodzież powyżej 15. roku życia.

Istnienie jakich przeciwskazań uniemożliwia stosowanie leku?

Ketonalu powinny unikać przede wszystkim osoby uczulone na ketaprofen lub jakikolwiek inny składnik leku. Tego typu nadwrażliwość może objawiać się nie tylko niegroźną pokrzywką, ale także skurczem oskrzeli oraz astmą oskrzelową. Leku nie mogą stosować osoby zmagające się z niewydolnością któregoś z organów, takich jak serce, nerki czy wątroba. Przeciwskazaniem do stosowania leku jest również podatność na krwawienia. Występowanie wspomnianej astmy oskrzelowej również uniemożliwia przyjmowanie preparatu. Leku nie powinny stosować osoby z wrzodami żołądka lub dwunastnicy, a także zmagający się z krwawieniami z przewodu pokarmowego. Ketonal nie jest wskazany osobom poniżej 15. roku życia, a także kobietom w ciąży oraz karmiącym piersią.

Jak uzyskać Ketonal receptę

Ketonal recepta może zostać uzyskana na kilka sposobów. Dzięki wielu możliwościom pacjent może wybrać sposób, który będzie dla niego najbardziej wygodny. Tradycyjną metodą jest odwiedzenie gabinetu lekarskiego i przedstawienie lekarzowi swoich dolegliwości bólowych oraz wszelkich objawów. Lekarz może zalecić wykonanie badań, jednak jeśli nie będą istniały żadne przeciwwskazania, recepta zostanie wygenerowana i przekazana pacjentowi. Dokument ten można uzyskać również bez potrzeby specjalnego wychodzenia z domu. Aby skorzystać z takiej możliwości, należy wziąć udział w konsultacji telefonicznej lub online z wybranym lekarzem. W trakcie rozmowy niemożliwe będzie wykonanie badań, jednak dokładny i rzetelny wywiad będzie wystarczającym źródłem informacji o stanie zdrowia pacjenta. Gotowa recepta zostanie wygenerowana i przesłana na konto pacjenta, którego dotyczy. Coraz bardziej popularnym sposobem na uzyskanie recepty staje się również korzystanie z usługi ich generowania oferowanej przez specjalne, dedykowane strony internetowe. Po wejściu w odpowiednią witrynę oczom pacjenta powinien ukazać się formularz, który należy wypełnić. Kolejnym krokiem jest opłacenie zamówionego dokumentu. Jeśli wszystko będzie się zgadzać, recepta zostanie wygenerowana i przesłana na konto użytkownika.

Co zrobić jeśli pojawią się jakiekolwiek skutki uboczne leku?

Tak jak w przypadku wielu innych leków, tak w przypadku Ketonalu mogą wystąpić różne reakcje niepożądane. Wielu pacjentów zgłasza znaczne zwiększenie się wyników testów czynności wątroby, a także problemy z układem pokarmowym i trawiennym, takie jak bóle brzucha, wymioty oraz nudności. Wiele osób po zastosowaniu leku doznało koszmarów sennych, złego samopoczucia i osłabienia. Niektórzy wspominają o pojawieniu się depresji. Według badań długotrwałe przyjmowanie leku w dużych dawkach może zwiększyć ryzyko zwału serca lub udaru mózgu. Jest to jednak nieznaczne zwiększanie tego ryzyka. W razie zaobserwowania jakichkolwiek reakcji niepożądanych na lek należy natychmiast przerwać jego stosowanie, a następnie skontaktować się z lekarzem.

Jeśli potrzebujesz recepty na Ketonal, koniecznie odwiedź naszą stronę internetową. Gwarantujemy szybką realizację. Swoją receptę uzyskasz już w kilka minut!