Poltram combo recepta

65.00 

REALIZACJA W 15 MINUT 24H/7 DNI

Bezpiecznie bez rejestracji
-25% na kolejną e-konsultację medyczną

 

FORMULARZ MEDYCZNY

Dane pacjenta do e-Recepty

Kategoria:
Opis

Poltram combo recepta – skuteczna ulga w nawet silnym bólu

Potrzebujesz recepty na Poltram Combo? Uzyskasz ją dzięki naszej stronie internetowej. Gwarantujemy szybkie realizacje zamówień i dostarczenie recepty w zaledwie kilka minut. Sprawdź!
Poltram combo recepta może być wygenerowana jedynie przez uprawnionego do tego lekarza. Konsultacja przeprowadzona z medykiem pozwoli na określenie zasadności stosowania leku oraz wykluczenie istnienia jakichkolwiek przeciwwskazań, które w połączenie w lekiem mogłyby mieć negatywny, a nawet niebezpieczny wpływ na jego zdrowie. Poltram combo zawiera podwójną substancję czynną, która wchodząc ze sobą we wzajemną reakcje gwarantuje skuteczne i silne działanie w leczeniu bólu. W dzisiejszym artykule odpowiadamy kiedy warto zastosować wspomniany preparat, przedstawiamy sposoby na uzyskanie recepty, która umożliwi jego zakup, a także poruszamy kwestię bezpiecznego dawkowania tego leku.

  • Kiedy warto zastosować Poltram Combo?
  • Jak uzyskać na niego receptę?
  • Jak należy dawkować ten preparat?

Czym jest Poltram combo recepta?

Poltram combo recepta to dokument niezbędny do zakupu wspomnianego wcześniej leku. Występuje on w formie tabletek powlekanych. Zawiera substancje czynne tramadol oraz paracetamol, które charakteryzują się silnym i skutecznym działaniem. W aptekach można zakupić różne opakowania leku – od małych zawierających 10 tabletek, do tych większych zawierających ich aż 90. Wspomniany lek jest zalecany w przypadku leczenia bólu, niezależnie od tego czy jest on umiarkowany czy silny. Jest przeznaczony dla osób dorosłych oraz dzieci powyżej 12. roku życia. Powinny o unikać kobiety w ciąży oraz karmiące piersią, a także osoby uczulone na którykolwiek jego składnik. Przeciwskazaniem do jego stosowania jest niewydolność wątroby, padaczka oraz zażywanie środków nasennych, które w połączeniu z zawartymi w Poltramie substancjami czynnymi mogłyby być niebezpieczne dla pacjenta.

Jakie skutki uboczne mogą wystąpić w trakcie stosowania leku?

Wspomniany lek wykazuje silne, zaawansowane i skuteczne działanie, przez co należy szczególnie uważać w trakcie jego przyjmowania. Podczas przeprowadzanej kuracji, oprócz ulgi w bólu, mogą wystąpić również inne, niepożądane reakcje organizmu. Wielu pacjentów przyjmujących Poltram combo skarżyło się na senność, nudności, a nawet wymioty. Często występującymi skutkami ubocznymi były również zawroty głowy oraz ogólne zaburzenie funkcjonowania układu pokarmowo-trawiennego. Niektórzy pacjenci zgłaszali pojawiającą się suchość w ustach oraz reakcje typowo alergiczne, takie jak pokrzywka wysypka czy swędzenie skóry. Poważne powikłania po zastosowaniu leku dotyczyły zaburzeń snu oraz ogólnej dezorientacji i niepokoju. Ze względu na silne działanie leku i zawarte w nim substancje czynne, niektóre osoby przyznały, że lek spowodował u nich uzależnienie. Niesamowicie istotne jest, aby po zaobserwowaniu jakichkolwiek niepożądanych reakcji organizmu na lek natychmiast zrezygnować z jego przyjmowania, a także skonsultować się z lekarzem i ustalić dalszy plan leczenia.

Jak uzyskać Poltram combo receptę?

Poltram combo recepta może zostać wygenerowana przez uprawnionego lekarza zarówno tradycyjnie w gabinecie, jak i z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań. Korzystając z dobrze znanej wizyty lekarskiej, pacjent powinien przedstawić swoje dolegliwości oraz zaobserwowane objawy, a także poddać się niezbędnym badaniom zaleconym przez lekarza. Jeśli medyk uzna to za zasadne, a także nie będą istniały żadne przeciwskazania, wygeneruje odpowiednią receptę na wspomniany lek przeciwbólowy. Dokument ten można również uzyskać korzystając z konsultacji telefonicznej lub online. W trakcie takiej rozmowy zamiast tradycyjnych badań zostanie przeprowadzony dokładny wywiad, który będzie stanowił dla lekarza podstawowe źródło informacji o stanie zdrowia pacjenta. Gotowa recepta zostanie przesłana do pacjenta drogą elektroniczną. Wiele osób decyduje się również na skorzystanie z usługi generowania recept oferowanej przez specjalne strony internetowe. Po wypełnieniu formularza znajdującego się na stronie głównej i opłaceniu złożonego zamówienia, recepta zostanie wygenerowana i przesłana na konto pacjenta, którego dotyczy. Warto zaznaczyć, że z każdą z takich witryn współpracuje uprawniony lekarz, dzięki czemu wystawiona recepta będzie prawidłowa i nie sprawi żadnych problemów w trakcie jej realizacji.

Jak dawkować zakupiony preparat?

Z racji tego, że wspomniany lek charakteryzuje się silnym działaniem i zawiera zaawansowane substancje czynne, w trakcie kuracji należy bezwzględnie przestrzegać zaleceń lekarza dotyczących jego dawkowania. Z reguły zaleca się stosowanie najmniejszej możliwej dawki, dzięki której już można zauważyć efekty przeciwbólowe. Osoby dorosłe oraz dzieci powyżej 12. roku życia powinny zaczynać swoją kurację od 2 tabletek Poltramu combo na dobę. Jeśli dawka ta okaże się niewystarczająca, można przyjąć kolejną, jednak odstęp między nimi powinien wynieść minimum 6 godzin. W przypadku przeprowadzenia kuracji u osób starszych, należy wydłużyć odstęp pomiędzy kolejnymi dawkami. Lek powinien być stosowany doraźnie, szczególnie w przypadkach okresów charakteryzujących się zwiększonym bólem. Po osiągnięciu oczekiwanych rezultatów, lek należy odstawić.
Potrzebujesz recepty na Poltram Combo? Uzyskasz ją dzięki naszej stronie internetowej. Gwarantujemy szybkie realizacje zamówień i dostarczenie recepty w zaledwie kilka minut. Sprawdź!