Tabletki na potencje recepta

65.00 

REALIZACJA W 15 MINUT 24H/7 DNI

Bezpiecznie bez rejestracji
-25% na kolejną e-konsultację medyczną

 

FORMULARZ MEDYCZNY

Dane pacjenta do e-Recepty

Kategoria:
Opis

Tabletki na potencje recepta – jak leczyć zaburzenia erekcji?

Zmagasz się z opisanym problemem i potrzebujesz recepty, która umożliwi Ci zakup leków niezbędnych do jego walczenia? Uzyskasz ją dzięki naszej stronie internetowej. Zapraszamy!
Tabletki na potencje recepta może zostać wygenerowana jedynie przez uprawnionego lekarza. Ponadto pacjent może uzyskać ją jedynie w konkretnym, uzasadnionym przypadku. Zaburzenia erekcji to dość problematyczna dolegliwość, która może być wywołana zarówno przez czynniki chorobowe, jak i uszkodzenia mechaniczne. Niezależnie od powodu jej powstania, jest ona problematyczna i znacznie obniża samoocenę oraz poczucie własnej wartości wielu mężczyzn, którzy zmagają się z tą dolegliwością. Zastosowanie odpowiedniego leczenia może znacznie zniwelować, a nawet wyleczyć. Dzięki temu możliwe będzie powrócenie do pełnej sprawności, a tym samym satysfakcji. W dzisiejszym artykule odpowiadamy kiedy warto zastosować tego typu tabletki, przedstawiamy sposoby na uzyskanie recepty umożliwiającej ich zakupu, a także prezentujemy konkretne preparaty dostępne na polskim rynku aptecznym.

  • Kiedy wskazane są tego typu tabletki?
  • Jak uzyskać receptę na ich zakup?
  • Jakie dokładnie preparaty są dostępne na polskim rynku aptecznym?

Kiedy zalecane są tabletki na potencje recepta?

Tabletki na potencje receptę mogą uzyskać jedynie mężczyźni. Wspomniana grupa leków jest zalecana w przypadku zaobserwowania u siebie jakichkolwiek problemów z erekcją. Dolegliwość ta może być spowodowana przez różne czynniki. Może ona wynikać z nieprawidłowej budowy męskich narządów rozrodczych lub ich mechanicznego uszkodzenia. Dolegliwość ta może wynikać z różnych chorób. Problemy z potencją mogą mieć między innymi mężczyźni cierpiący na cukrzycę, a także inne choroby przewlekłe, takie jak miażdżyca, niewydolność nerek czy choroby układu krążenia. Wśród częstych powodów zaburzeń potencji wymienia się również zaburzenia hormonalne. Ponadto wpływ na funkcjonowanie męskich narządów rozrodczych może mieć również prowadzony styl życia, na który wpływa między innymi dieta oraz uzależnienia od używek. Co ciekawe, zaburzenia erekcji mogą być spowodowane również zaburzeniami psychicznymi, stresem oraz niską samooceną. Z reguły wspomnianą receptę mogą uzyskać mężczyźni, którzy pomimo wykonywanej stymulacji nie są w stanie osiągnąć wzwodu.

Jak działają leki na potencję?

Wiele tabletek na potencję dostępnych w polskich aptekach należy do grupy inhibitorów fosfodiesterazy 5. Ich działanie polega na zwiększaniu stężeniu odpowiedniego enzymu w ciałach jamistych męskich narządów rozrodczych. W efekcie rozkurczają się mięśnie gładkie, a krew napływa do środka tkanki, przez co wywołana zostaje erekcja. Wspomniane leki wykazują niemalże 80% skuteczności, przez co wielu mężczyzn decyduje się na ich zastosowanie. Warto jednak zaznaczyć, że wspomniana kuracja będzie odpowiednia i skuteczna u osób zmagających się z chorobowym zaburzeniem erekcji, jednak nie sprawdzi się u osób cierpiących na mechaniczne uszkodzenia prącia. W takim przypadku jedynym rozwiązaniem będą odpowiednie zabiegi chirurgiczne. Zawarte w tych preparatach substancje są bezpieczne dla zdrowia i rzadko wywołują jakiekolwiek reakcje niepożądane.

Jak szybko i wygodnie uzyskać tabletki na potencje receptę?

Tabletki na potencje recepta może zostać wygenerowana na kilka różnych sposobów, dlatego każdy pacjent może wybrać tego, który będzie dla niego najwygodniejszy i najbardziej odpowiedni. Przede wszystkim możliwe jest odwiedzenie gabinetu lekarskiego. W trakcie takiej wizyty pacjent powinien przedstawić lekarzowi swoje objawy, a w razie potrzeby poddać się również niezbędnym badaniom. Jeśli lekarz uzna to za zasadne i wskazane, wygeneruje odpowiednią receptę i przekaże je pacjentowi raz z niezbędnymi wskazówkami dotyczącymi stosowania przepisanego leku. Tego typu dokument można uzyskać również w trakcie konsultacji telefonicznej lub online. Taka zdalna wizyta lekarska wymaga jednak wykonanie dokładnego wywiadu zdrowotnego, który zastąpi tradycyjne badanie lekarskie. Jeśli nie będą istniały żadne przeciwwskazania, recepta zostanie wygenerowana i przesłana drogą elektroniczną. Wiele osób decyduje się również na skorzystanie z usługi generowania recept oferowanej przez specjalne, dedykowane strony internetowe. Tego typu witryny wymagają wypełnienia formularza dotyczącego zdrowia oraz opłacenia złożonego zamówienia. Gotowy dokument zostanie przesłany do pacjenta w ciągu zaledwie kilku minut.

Jakie preparaty na potencję są dostępne w aptekach?

Obecnie na rynku dostępnych jest kilka preparatów, które są zalecanie w leczeniu zaburzeń potencji. Wiele z nich zawiera substancję czynną zwaną sildenafilem. Składnik ten ma wiele działań niepożądanych, dlatego wspomniane leki wymagają recepty wystawionej przez uprawnionego lekarza. Niektóre preparaty zawierają również inne substancje czynne, jednak ich działanie jest bardzo zbliżone do wspomnianego sildenafilu. W trakcie zakupu tego typu preparatu warto zwracać uwagę na ich dawkę, ponieważ często występują one w różnych stężeniach. Odpowiednia dawka będzie mogła zostać dobrana dzięki przeprowadzeniu konsultacji i badań. Oprócz tabletek, pacjent może zdecydować się również na specjalne żele oraz kremy, które mogą pozytywnie wpływać na funkcjonowanie narządu rozrodczego mężczyzny.
Zmagasz się z opisanym problemem i potrzebujesz recepty, która umożliwi Ci zakup leków niezbędnych do jego walczenia? Uzyskasz ją dzięki naszej stronie internetowej. Zapraszamy!