E-recepta testosteron

65.00 

REALIZACJA W 15 MINUT 24H/7 DNI

Bezpiecznie bez rejestracji
-25% na kolejną e-konsultację medyczną

 

FORMULARZ MEDYCZNY

Dane pacjenta do e-Recepty

Kategoria:
Opis

E recepta testosteron – odpowiedź na hipogonadyzm

Zmagasz się z hipogonadyzmem i potrzebujesz testosteronu? Dzięki naszej stronie internetowej uzyskasz receptę umożlwiającą jego zakup. Sprawdź!
E recepta testosteron to zagadnienie, które jest bardzo często wyszukiwane przez internautów. Okazuje się, że wielu dorosłych mężczyzn zmaga się z problemem hipogonadyzmu. Dolegliwość ta sprawia, że męskie cechy płciowe, fizyczne, a nawet psychiczne zanikają. Powoduje to znaczne obniżenie się samooceny pacjenta, a także jego poczucia męskości. Problem ten jest bardzo problematyczny i wstydliwy. Mężczyźni zmagający się z nim często są wykluczeni z życia seksualnego, co dodatkowo odbija się na ich samopoczuciu. Obecnie, dzięki istnieniu skutecznych preparatów, możliwe jest zahamowanie tego procesu, a nawet odzyskanie typowo męskich cech. W dzisiejszym artykule przedstawiamy sposoby na uzyskanie recepty na testosteron, opisujemy działanie tego preparatu, a także odpowiadamy kiedy nie należy go stosować.

  • Jak uzyskać receptę na wspomniany lek?
  • Jak działają leki zawierające testosteron?
  • Kiedy nie należy rozpoczynać kuracji tym lekiem?

Kiedy zaleca się wystawienie E recepty testosteron?

E recepta testosteron może zostać wygenerowana przez uprawnionego medyka jedynie w określonych przypadkach. Lek ten jest przeznaczony dla mężczyzn, u których stwierdzono istnienie hipogonadyzmu. Dolegliwości te wynikają z niedoboru testosteronu, czyli męskiego hormonu płciowego. Niedobór ten należy potwierdzić zarówno obserwacją objawów, jak i badaniami krwi. Hipogonadyzm może być pierwotny oraz wtórny. Pierwotny wynika z uszkodzenia gonad poprzez np. uraz, natomiast wtórny wynika z uszkodzenia przysadki lub podwzgórza kontrolujących niektóre procesy hormonalne. Wśród objawów wskazujących na występowanie u mężczyzny hipogonadyzmu można wymienić upośledzenia w obrębie dojrzewania płciowego, brak męskiego owłosienia, a także małe prącie i znacznie zmniejszony popęd seksualny. Częstym i charakterystycznym objawem hipogonadyzmu jest również całościowa budowa ciała. Chory mężczyzna posiada długie kończyny, wąskie ramiona oraz powiększone gruczoły piersiowe.

Jak wygodnie uzyskać receptę na zakup tego preparatu?

Recepta uprawniająca do zakupu leku zawierającego testosteron może zostać uzyskana przez pacjenta na kilka różnych sposobów. Dobrze znanym jest wizyta lekarska w gabinecie. Rozwiązanie to pozwala na dokładne przedyskutowanie z lekarzem swoich dolegliwości, a także przeprowadzenie niezbędnych badań, jednak wymaga ono często poświęcenia dużej ilości czasu. Receptę można uzyskać znacznie szybciej i wygodniej dzięki skorzystaniu ze zdalnej wizyty lekarskiej. Taka konsultacja przeprowadzana jest telefonicznie lub online, dzięki czemu pacjent nie musi nawet wychodzić z domu. Po przeprowadzeniu dokładnego wywiadu zdrowotnego, lekarz stwierdzi czy kuracja testosteronem w tym przypadku jest zasadna. Jeśli podejmie taką decyzję, gotowa recepta zostanie przesłana do pacjenta drogą elektroniczną. Istnieje jeszcze jeden sposób na uzyskanie tego dokumentu. Coraz więcej osób decyduje się na skorzystanie z niego uważając go za najszybszy i najwygodniejszy. Jedyne co należy zrobić, aby uzyskać receptę to odwiedzić jedną z dedykowanych stron internetowych oferujących ich generowanie. Po wypełnieniu formularza znajdującego się na stronie głównej oraz opłaceniu złożonego zamówienia, recepta zostanie wygenerowana i przesłana do użytkownika. Warto zaznaczyć, że z każdą z takich witryn współpracuje uprawniony lekarz, dzięki czemu można mieć pewność, że dokument będzie wystawiony prawidłowo i nie sprawi żadnych kłopotów pacjentowi.

Jak działa preparat uzyskany dzięki E recepcie testosteron?

E recepta testosteron pozwala na zakup leku zawierającego męski hormon płciowy, wykorzystywany w leczeniu jego niedoborów w męskim organizmie. Dzięki jego zastosowaniu, objawy hipogonadyzmu zostaną znacznie zredukowane, a pacjent odzyska pewność siebie. Zawarty w testosteronie enantan wpłynie na pobudzenie popędu i wzrost libido. Pacjent będzie mógł zauważyć u siebie powiększenie się jąder, a także gruczołu krokowego. Przyjmowanie testosteronu sprawi, że znacznie szybciej i efektywniej plemniki zaczną tworzyć się i dojrzewać. Preparat pozwoli na uzyskanie męskich cech wyglądu, często zanikających u osób z hipogonadyzmem, takich jak szerokie mięśnie szkieletowe oraz ramiona. Pełne działanie leku można zaobserwować po upływie około dwóch tygodni od zastosowania. W celu podtrzymania efektów należy przyjmować go regularnie, z zachowaniem odpowiednich odstępów czasu między kolejnymi dawkami.

Kto nie powinien rozpoczynać kuracji tym preparatem?

Pomimo skutecznego działania, nie każdy pacjent może rozpocząć kurację testosteronem. Przede wszystkim powinni unikać go mężczyźni uczuleni na którykolwiek składnik preparatu. Lek nie jest wskazany u osób zmagających się z rakiem gruczołu krokowego, sutka lub wątroby. Przeciwskazaniem do stosowania jest również podejrzenie występowania któregoś ze wspomnianych nowotworów. Przed rozpoczęciem kuracji należy wykonać odpowiednie badania wykluczające istnienie tych przeciwskazań. Lek jest przeznaczony do stosowania przez dorosłych mężczyzn. Nie zaleca się stosowania go u osób poniżej 18. roku życia, jednak jeśli lekarz stwierdzi inaczej, taka kuracja nie będzie zabroniona.
Zmagasz się z hipogonadyzmem i potrzebujesz testosteronu? Dzięki naszej stronie internetowej uzyskasz receptę umożlwiającą jego zakup. Sprawdź!